BEKO Oven | BBCM17400B | 48 L | Electric | Hydrolytic | Touch control | Steam function | Height 45.5 cm | Width 59.4 cm | Black
- TootjadBEKO
- Mudel: BBCM17400B
- Saadavus: 5
-
432€
BEKO Oven | BBCM17400B | 48 L | Electric | Hydrolytic | Touch control | Steam function | Height 45.5 cm | Width 59.4 cm | Black
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 48 L |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Funktsioonid | 13 functions |
| Gross depth (mm) | 660 mm |
| Gross height (mm) | 530 mm |
| Gross weight | 32.20 kg |
| Gross width (mm) | 670 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Kõrgus | 45.5 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Net weight | 29.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | BBCM17400B |
| Puhastamise tüüp | Hydrolytic |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sügavus | 56.7 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.234366 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: beko oven bbcm17400b 48 l electric hydrolytic touch control steam function height 455 cm width 594 cm black, bbcm17400b, beko, ahjud





